Loap Ambasádori

 

Máme tú česť vám predstaviť brand ambasádorov našej značky. Spolupracujeme so známymi aj začínajúcimi fotografmi, cestovateľmi, s jednotlivcami aj skupinami nadšencov do športu, turistiky a dobrodružstva. Sledujte zaujímavé cesty a príbehy našich ambasádorov a nechajte sa inšpirovať!

 

Ste tiež dobrodruhom a objaviteľom celým svojím srdcom? Napíšte nám ešte dnes na vseved@loap.sk.

 

 

ANDREJ ONDREJOVIČ

"Volám sa Andrej, mám 19 rokov a milujem fotografovanie a turistiku. Fotografovanie ma baví už od mlada.

 

Zranenie na skateboarde ma priviedlo k prvému fotoaparátu. Od vtedy ho mám skoro stále pri sebe. Riadim sa heslom: všade doma dobre najlepšie.

 

Mám rád dlhé túry, prespávačky na kopcoch, ale aj východy a západy slnka. Taktiež mám rád rôzne športy a v zime sa venujem snowboardingu."

 

Viac o Andrejovi zistíte na Instagrame.

MARTIN BENKO

"Volám sa Martin, mám 19 rokov a pochádzam zo Slovenska. Mojou vášňou od malička boli hory. Už ako malý som prešiel veľa miest s rodičmi, ale chcel som si tie miesta nejako ukladať, aby som sa mohol na ne za nejaký čas pozrieť.

 

Najprv ma fotenie chytilo na rodinný fotoaparát, potom som si za prvé peniaze kúpil svoj. Odvtedy sa od toho neviem odtrhnúť. Najviac ma baví fotenie prírody, východy a západy slnka. Len tak sedieť hore na kopci a pozerať sa na tú nádheru, čo všetko si pre mňa príroda pripravila.

 

Ďalej sa venujem aj športom ako futbal, snowboarding ale aj behanie.

 

Více o Martinovi zjistíte na Instagrame.

FANTINI TRAVELS

Sme Klára a Daniel, dvaja vášniví cestovatelia, fotografovia a videografovia. Cestovali sme po svete posledné 4 roky.

 

Viac o Fantini Travels sa dočítate na:

JUST TRIPPERS

Adél a Fífa. Parťáci v živote, digitálni nomádi a vášniví cestovatelia. Ich spoločná životná aj cestovateľská cesta začala na road tripe po západe USA. Od tej doby je to jedna veľká jazda. Žili na Islande, stopovali po Európe, "lowcostovo" precestovali Mallorcu, navštívili protinožcov na Zélande alebo napríklad tú skutočnú džungľu Kostariky. Svoje cesty natáčajú a fotia, a keďže má Fífa vyštudovanú školu, zameranú na tvorbu filmov, tak to fakt stojí za to! :-) Veľmi radi nás na svoje dobrodružstvá vezmú so sebou, aspoň takto virtuálne! :-)

 

Viac o Just trippers sa dočítate na:

 

A kedy s nami vyrazíte vy? :-)

 

Chystáte sa aj vy precestovať krásy našej krajiny či zemegule? Potom vám nesmie chýbať poriadny stan, ktorý na chvíľu nahradí váš domov a funkčne pohodlné oblečenie. Vybavte sa poriadnou výbavou a hurá za dobrodružstvom!