1. Tovar, zakúpený cez e-shop môžu neregistrovaní zákazníci vracať do 30 dní a členovia Sportisimo Klubu do 90 dní od prijatia zásielky. Tovar, zakúpený v predajni Sportisimo nie je možné vracať poštou.

 

  1. Na vrátenie poštou budete potrebovať dva dôležité dokumenty – faktúru a vytlačený a vyplnený formulár Odstúpenie od zmluvy. Potrebné údaje pre vyplnenie formulára nájdete na faktúre. Oba dokumenty vložte do balíka spolu s tovarom, ktorý si prajete vrátiť.

 

  1. Produkty odporúčame vracať v pôvodnom obale (v prípade obuvi je to nutnosť). Musia byť zároveň nepoužité, nepoškodené, vrátane prípadného príslušenstva a použiteľné na ďalší predaj.

 

  1. Zásielku starostlivo zabaľte, aby nedošlo behom dopravy k poškodeniu.

 

  1. Balík zašlite poistený alebo doporučene na adresu nášho skladu, uvedenú nižšie. Zásielku na dobierku si na danej adrese bohužiaľ nikto z nás nemôže prevziať, takže by sa vrátila späť k vám a tovar by vrátený nebol. To isté platí v prípade využitia služby „Balík na poštu“, ktorú takisto nie je možné využiť na vrátenie tovaru.

 

Sportisimo SK s. r. o. - e-shop

Einsteinova 18

851 01 Bratislava

(tlač dodacieho adresného štítku)

 

  1. Akonáhle k nám príde zásielka s tovarom, pošleme vám emailom potvrdenie o prijatí a peniaze vám vrátime najneskôr do 14 dní. Ak ste platili prostredníctvom dobierky, pošlite nám prosím číslo účtu, kam peniaze zašleme.